״תגידי, מה אמרת שאת עושה בדיוק?״

זו בדיוק השאלה ששאלתי את עצמי לאחר למעלה משניים וחצי עשורים של עשייה, כשמצאתי את עצמי עוסקת בשני תחומים שהם לכאורה שונים לגמרי, אבל בפועל חופפים.
התחלתי את דרכי כמהנדסת תעשייה וניהול כשההתמחות שלי היא הנדסת תהליכים בתחומי התפעול, תשתיות, לוגיסטיקה, איכות, כספים וניהול פרויקטים. בחברות השונות בהן עבדתי, ניהלתי צוותי עובדים, הגדרתי תהליכים, בניתי וכתבתי נהלים, הטמעתי תווי תקן ואף התמחיתי במציאת כשלים ובמתן פתרונות יצירתיים שהובילו לצמיחה ולרווח. כמו כן, כחלק מעבודתי גם ביצעתי תהליכי רה-ארגון מאסיביים בארגונים שונים.
מה שגיליתי לאחר כ- 25 שנים בהן מצד אחד מילאתי תפקידים מרכזיים ומהותיים בחברות הללו ומצד שני, ליוויתי אנשים ובתוכם בעלי עסקים בתהליכי צמיחה אישית, זה שבסופו של דבר הכל עניין של איזון, וזה מה שהוביל אותי לבנות את המודל העסקי המצליח מודל ״ריבוע הרווח״ המסייע לחברות וארגונים למקסם את הרווח.

איזון הוא הדבר החשוב ביותר בחיי העסק או בחיים האישיים ואלה הם שני תחומי ההתמחות שלי – איזון עסקי ואיזון אישי.
אני מאמינה שאיזון הוא פתח לצמיחה והרי זה מה שכולנו מבקשים, עבור עצמנו ועבור העסק שלנו – לצמוח, להתפתח ולהרוויח יותר.

האיזון העסקי מתבסס על מודל ״ריבוע הרווח״ – שיטה המאגדת בתוכה תובנות מעשיות ופרקטיות ליצירת איזון בעסק, בחברה או בארגון, המביאים לפריצת דרך ומקסום הרווח.

האיזון האישי מתבסס על שיטת ״איזון חיים״ (Life Alignment) – טיפול אישי שעובד על שחרור חסמים, המוביל לצמיחה אישית והשתחררות מדפוסים מעכבים.

אז מה אני עושה? אני מלווה אנשים וחברות לצמיחה אישית וכלכלית
על ידי מציאת נקודת האיזון המובילה לפריצת דרך.